Nyomtatványok Tételek száma: 315
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2811970
15247
436
Printed Materials
1925 A Neptun Budapesti Evezős Egylet évi jelentése 36 p + 1 t kihajtható 2650402
15248
436
Printed Materials
1925 Alföldi Magvető. 1925 1. szám. Kiadja: a Tiszántúli Mezgazdasági Kamara. Debrecen, 1925., "Pátria." Kiadói papírkötés, az elülső borító leszakadt. + Benne két hiányos újsággal. 2782271
15249
436
Printed Materials
1926 A Szállodák Nemzetközi Egyesületének 51. közgyűlése alkalmával rendezett "fölöstök" menüje 2837088
15250
436
Printed Materials
1926 Sólyom vadásztársaság meghívója vacsorára 2825203
15251
436
Printed Materials
1926 Bp., meghívó a Szent István-napi országos bor- és gyümölcskiállítás megnyitására, jó állapotban, 16,5x11 cm 2832714
15252
436
3800
Printed Materials
1926-1942 Vegyes művészestekre szóló meghívó tétel, 6 db, közte Gróh Klára hegedűművész szóló estjére szóló meghívóval, és kettő meghívó programjában Gróh Klárával. 2829089
15253
436
Printed Materials
1927 Veszprémi Hírlap. Keresztény politikai lap. XXXV. évf. 41. sz. 1927. okt. 9. Főszerk.: Dr. Egerszegi Lajos. Szerk:: Kecskés Lajos. Veszprém, Egyházmegyei-nyomda, 2647028
15254
436
Printed Materials
1928. Bécs és Alsó-Ausztria. Borítóterv: Hermann Kosel. / Wien und Niederösterreich. Bécs és Alsó-Ausztria szövetségi tartományok idegenforgalmi bizottsága. / Fremdenverkehrskommission der Bundesländer Wien und Niederösterreich. Sérült borítóval. / Mit beschädigtem Einband. 2826751
15255
436
Printed Materials
cca 1928 Igazságot Magyarországnak! Trianon kegyetlen tévedései. A Pesti Hírlap ötvenéves fennállása alkalmából. Szerk.: Légrády Ottó. Irredenta kiadvány, gazdag képanyaggal, térképekkel, érdekes írásokkal. 150 p. Tűzött papírkötés, sérült borítóval, belül jó állapotban. 2780407
15256
436
Printed Materials
1928 Diarium, azaz előjegyzési naptár az 1928-ik évre. Bp., Kir. M. Egyetemi Ny., 158 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. 2809167
15257
436
Printed Materials
1928-1933 Debreceni Szemle 5 száma. Papírkötések, kettő elvált a borítótól. 2829252
15258
436
Printed Materials
1928-1936 A Képes Pesti Hírlap 16 db száma Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft