2 800 Ft
7,57 EUR, 8,24 USD
Elektra régi osztrák gyártmányú elektromos vasaló, masszív fém, fa fogóval, XX. sz. közepe. Jelzett: Elektra Bregenz, sorozatszámmal, korának megfelelő, működőképes (nem kipróbált) állapotban, 20,5x10x17 cm