Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 21

Bedő Albert: A magyar állam erdőségeinek gazdasági és kereskedelmi leírása I. köt. és II. köt. II. rész. I. köt.: Általános erdészeti viszonyok. II. köt.: Az erdők törzskönyve. 2. rész: Az állam összes erdőségeinek átnézet térképével. Kiadja Darányi Ignácz földmivelődésügyi magy. kir. miniszter. Bp., 1896., XCIX + 591 p., 2+ 438- 908 p. Második kiadás. Nem teljes, IV+1 térkép kötetben teljes. Korabeli dúsan aranyozott gerincű félbőr-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, néhány lapon ceruzás bejelöléssel, intézményi bélyegzőkkel és régi könyvtári címkékkel.
17298.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
id. Zimmer Ferenc: A fogas. Bp., 1940., Szerzői,(M.T.I.-ny.), 35+1 p.+2 t. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzésekkel, a borító és a kihajtható tábla szakadt. Ritka!
17299.

id. Zimmer Ferenc: A "fogas." Bp., 1940., Szerzői,(M.T.I.-ny.), 35+1 p.+2 t. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzésekkel, a borító és a kihajtható tábla szakadt. Ritka!

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Tolnai Kálmán: Vadászok szakácskönyve. Készült 500 példányban (számozatlan). Dunaújváros, é.n., Fejér megyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
17300.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Tolnai Kálmán: Vadhúsok készítése - vadászok szakácskönyve. 1-3. köt. Bp., 1986., Nyomdaipari Grafikai Vállalat,(Ságvári-ny.) Minikönyvek. Kiadói műbőr-kötések. hibátlan
17301.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Széchényi Zsigmond: Csui!...(1928. okt.-1929. ápr.) Bp.,1940, Dr. Vajna György és Bokor, (Athenaeum-ny.), 2+223+2 p.+39 t.(Fekete-fehér fotók.) Fekete-fehér fotókkal. Második kiadás. Térkép-melléklettel. Kiadói kopott egészvászon-kötés, egy tábla hiányzik, kijáró lapokkal és táblákkal, egy lap lyukas, egy lap sérült, kissé foltos lapokkal, a térkép kissé szakadt, megviselt állapotban.
17302.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Kolossy Gábor: Betyár a magyar vizsla. Kész vizsla vásárlása. A vizsla vezetése és vércsapamunkája. A kölyök vásárlása, nevelése, oktatása és bevadászása. Bp.,[1943.], Vadászati Útmutató, (Hornyánszky-ny.), 1 t.+228 p.+69 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, javított gerinccel, egy-két kijáró táblával, aláhúzásokkal, kissé foltos lapokkal, ajándékozási sorokkal.
17303.

Kolossy Gábor: "Betyár" a magyar vizsla. Kész vizsla vásárlása. A vizsla vezetése és vércsapamunkája. A kölyök vásárlása, nevelése, oktatása és bevadászása. Bp.,[1943.], Vadászati Útmutató, (Hornyánszky-ny.), 1 t.+228 p.+69 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, javított gerinccel, egy-két kijáró táblával, aláhúzásokkal, kissé foltos lapokkal, ajándékozási sorokkal.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
11
17304.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
2015-2022 Vadászévkönyv, 5 db különféle, újszerű állapotban
17305.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Ádámfi Tamás: Vadászbibliográfia. Bp., 1993, Terraprint, 94 p. Kiadói papírkötés.
17306.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Széchenyi Zsigmond 3 műve:   Ahogy elkezdődött... Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Harmadik kiadás. Schell József illusztrációival és a szerző fényképeivel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.;  Csui! ... Afrikai vadásznapló. (1928. okt.-1929 ápr.) Bp., 1973, Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.;  Nahar. Indiai útinapló. Bp.,1987,Kentaur. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.;
17307.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Vadászat Magyarországon. Szerk.: Lakatos Ernő. Bp., 1980, IPV. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé kopott, kissé szakadt papír védőborítóval.
17308.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. Fehér György: Állatpreparátumok készítése. Bp., 1961, Mezőgazdasági Kiadó, 193 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, néhány kissé foltos lappal. Megjelent 3300 példányban.
17309.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft