2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Hatvany Bertalan: A kínai kérdés története. Világesemények 2. Bp.,[1937.], Pantheon, 61+1 p. Két egészoldalas térképpel. Kiadói papírkötés,kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, ajándékozási sorokkal, névbejegyzéssel és névbélyegzéssel.