17355.
436. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Lótenyésztés, lósport
10 000 Ft
43
dr. Wágenfeld (ford: Mihálka Antal) Általános baromorvoslási könyv vagyis alapos, és népszerű oktatás, melly a' tenyésztőt a' házi állatok' betegségeinek könnyű megismerésére ... 81 ábrával 9 aczélra metszett táblán. Pest, 1848: Emich Gusztáv. Korabeli, foltos, sérült félvászon kötésben, kissé foltos lapokkal, a táblák nélkül! De így is ritkaság! 246p.