4 000 Ft
10,81 EUR, 11,76 USD
Horváth Ilona: Háztartási tanácsadó. Szakácskönyv. Bp.,1955, MNDSZ. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.