Wörsching N. János: Erdő. Olaj, karton, keretben, jelzett, 34x54 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/436/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Worsching-N-Janos-Erdo-Olaj-karton-keretben-jelzett-34x54-cm~II2805654
2805654
10529
436
15000
Kikiáltási ár:
15 000 Ft 40,54 EUR , 44,12 USD
Leírás: Wörsching N. János: Erdő. Olaj, karton, keretben, jelzett, 34x54 cm
: nagy_andras