Lindenfeld Emil (1905-1986): "Contro Luce" (ellenfény). Olaj, vászon.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/436/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Lindenfeld-Emil-1905-1986-Contro-Luce-ellenfeny-Olaj-vaszon-Jelzett-Hatoldalan-autogr~II2828605
2828605
10289
436
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft 270,27 EUR , 294,12 USD
Leírás: Lindenfeld Emil (1905-1986): "Contro Luce" (ellenfény). Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 46x35,5 cm
: pk