Láng Rudolf (1904-1991): Tájkép. Színes rézkarc, papír, jelzett, művés... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/436/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Lang-Rudolf-1904-1991-Tajkep-Szines-rezkarc-papir-jelzett-muveszpeldany-Artists-p~II2831678
2831678
10282
436
4200
Leírás: Láng Rudolf (1904-1991): Tájkép. Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány "Artist's proof" jelzéssel, 19,5×29 cm
: ekb