Károlyi Ernő (1923-2016): Gondolkodó. Gouache, papír, jelzett. Üvegeze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/436/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Karolyi-Erno-1923-2016-Gondolkodo-Gouache-papir-jelzett-Uvegezett-fakeretben-59x69-cm~II2832537
2832537
10229
436
38000
Leírás: Károlyi Ernő (1923-2016): Gondolkodó. Gouache, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 59x69 cm
: pk