Bordás Ferenc (1911-1982): Csendélet. Fametszet, papír, jelzett. Üvege... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/436/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Bordas-Ferenc-1911-1982-Csendelet-Fametszet-papir-jelzett-Uvegezett-fakeretben-60C39740-cm~II2829919
2829919
10074
436
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Bordás Ferenc (1911-1982): Csendélet. Fametszet, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 60×40 cm
: pk