https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Üvegtárgyak

Tételek száma: 239

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Lobmeyr üveg kehely, Bécs városképével díszített, csiszolt, jelzett, minimális karcokkal, m: 13 cm
11678.

Lobmeyr üveg kehely, Bécs városképével díszített, csiszolt, jelzett, minimális karcokkal, m: 13 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
EUR
,
135,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Carl Deffner Osztrák pohárkészlet tálcával, fém, üveg betétekkel, jelzett, 1900 körül, kopásokkal, 40x15,5 cm
11679.

Carl Deffner Osztrák pohárkészlet tálcával, fém, üveg betétekkel, jelzett, 1900 körül, kopásokkal, 40x15,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
EUR
,
105,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Velencei antik üveg váza, fújt, kézzel festett, aranyozott, hibátlan, m: 20cm
11680.

Velencei antik üveg váza, fújt, kézzel festett, aranyozott, hibátlan, m: 20cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Régi patikai, gyógyszeres üveg gyűjtemény, össz. 23 db (főként anyagában színezett, barna üvegek), cca. 1920-1940, vegyes méretben és állapotban, kartondobozban
11681.

Régi patikai, gyógyszeres üveg gyűjtemény, össz. 23 db (főként anyagában színezett, barna üvegek), cca. 1920-1940, vegyes méretben és állapotban, kartondobozban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
EUR
,
82,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Dekoratív nagy méretű kristály likőrös üveg. 35 cm Hibátlan
11682.

Dekoratív nagy méretű kristály likőrös üveg. 35 cm Hibátlan

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Vladimir Murakhver: Szív kristály váza, jelzés nélkül, Neman üveggyár, 1970 körül, Fehéroroszország, hibátlan, m: 15,5 cm
11683.

Vladimir Murakhver: Szív kristály váza, jelzés nélkül, Neman üveggyár, 1970 körül, Fehéroroszország, hibátlan, m: 15,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Kék kristály hamutartó, ezüst (Ag) peremmel jelzett, gravírozott d:14 cm
11684.

Kék kristály hamutartó, ezüst (Ag) peremmel jelzett, gravírozott d:14 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
11 db sörös korsó / pohár, DAB, Stella Artois, Bitburger, Tlaty Bazan stb. Hibátlan, m: 14-22
11685.

11 db sörös korsó / pohár, DAB, Stella Artois, Bitburger, Tlaty Bazan stb. Hibátlan, m: 14-22

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Murano vere soufflé váza, fújt, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm
11686.

Murano vere soufflé váza, fújt, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Kiöntő, magyar XIX. sz. Maria felirattal. Kézzel festett, hibátlan 15 cm
11687.

Kiöntő, magyar XIX. sz. Maria felirattal. Kézzel festett, hibátlan 15 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
EUR
,
41,18
USD
Ajánlatok száma:
0
2 db borospohár, csiszolt ólomkristály, a Katasztrófavédelmi címerével. Díszdobozban. Hibátlan, m: 18 cm
11688.

2 db borospohár, csiszolt ólomkristály, a Katasztrófavédelmi címerével. Díszdobozban. Hibátlan, m: 18 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Carlo Moretti üveg design váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22 cm
11689.

Carlo Moretti üveg design váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz