Török János, Zsolnay kétlyukú váza, ökörvérmázas, porcelán. Jelzett ha... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/435/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Torok-Janos-Zsolnay-ketlyuku-vaza-okorvermazas-porcelan-Jelzett-halvanyan-valamint-~II2772364
2772364
11335
435
70000
Kikiáltási ár:
70 000 Ft 189,19 EUR , 205,88 USD
Leírás: Török János, Zsolnay kétlyukú váza, ökörvérmázas, porcelán. Jelzett halványan, valamint, prototípus jelzés?: IT-1214/P. Erős kopásokkal. m: 24 cm
: karap_norbert