Jurcsák László (Debrecen, 1955 - ) Falikép. Hölgy virágokkal. Hollóház... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/435/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Jurcsak-Laszlo-Debrecen-1955-Falikep-Holgy-viragokkal-Hollohazi-Porcelangyar-jelz~II2815344
2815344
11339
435
24000
Leírás: Jurcsák László (Debrecen, 1955 - ) Falikép. Hölgy virágokkal. Hollóházi Porcelángyár, jelzett, minimális kopásokkal, 27x21 cm
: nagy_andras