3 db söröskorsó, porcelán, Hollóházi és Lichte GDR, egy ón fedéllel, j... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/435/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/3-db-soroskorso-porcelan-Hollohazi-es-Lichte-GDR-egy-on-fedellel-jelzett-kis-kopasokk~II2819060
2819060
11519
435
Kikiáltási ár:
7 000 Ft 18,92 EUR , 20,59 USD
Leírás: 3 db söröskorsó, porcelán, Hollóházi és Lichte GDR, egy ón fedéllel, jelzett, kis kopásokkal, m: 12-19 cm
: karap_norbert