https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Kerámiák

Tételek száma: 332

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Monumentális spanyol kerámiakép, samottos kerámia, jelzés nélkül, szép állapotban, Spanyolország fő színeivel és bika motívummal. 40x34 cm
11000.

Monumentális spanyol kerámiakép, samottos kerámia, jelzés nélkül, szép állapotban, Spanyolország fő színeivel és bika motívummal. 40x34 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
EUR
,
64,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Gorka Lívia (1925-2011): Gesztenyesütő. Festett samott kerámia, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
11001.

Gorka Lívia (1925-2011): Gesztenyesütő. Festett samott kerámia, jelzett, hibátlan, m: 9 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
75 000 Ft
202,70
EUR
,
220,59
USD
Ajánlatok száma:
1
Gorka Lívia (1925-2011): Váza. Kézzel korongozott, jelzett, alján kis lepattanások, m: 24 cm
11002.

Gorka Lívia (1925-2011): Váza. Kézzel korongozott, jelzett, alján kis lepattanások, m: 24 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
EUR
,
117,65
USD
Ajánlatok száma:
0
H. Ráhmer Mária (1911-1998): Cserkész fiú. Festett mázas kerámia, jelzett, kopásokkal, kalapján a toll restaurált, kezénél tűzrepedés m:28 cm
11003.

H. Ráhmer Mária (1911-1998): Cserkész fiú. Festett mázas kerámia, jelzett, kopásokkal, kalapján a toll restaurált, kezénél tűzrepedés m:28 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
EUR
,
82,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Janáky Viktor (1933-1999): mázas kerámia, retro, falidísztál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 27x21cm
11004.

Janáky Viktor (1933-1999): mázas kerámia, retro, falidísztál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 27x21cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
EUR
,
64,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 39 cm
11005.

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 39 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
EUR
,
100,00
USD
Ajánlatok száma:
3
Csíki Margit (Gitka): Madaras tál, hidegen festett terrakotta, jelzett, hibátlan, d: 30,5 cm (Gyergyószentmiklós)
11006.

Csíki Margit (Gitka): Madaras tál, hidegen festett terrakotta, jelzett, hibátlan, d: 30,5 cm (Gyergyószentmiklós)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
1
Simó Ágoston (1925-2011): Retró kerámia kavicsváza, hibátlan, jelzett, 15x9x8 cm
11007.

Simó Ágoston (1925-2011): Retró kerámia kavicsváza, hibátlan, jelzett, 15x9x8 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
8
Papp János István (1934-2004): Anya gyermekével. Mázas kerámia, falplasztika, jelzett, minimális mázlepattanás a jobb alsó sarokban, 22x18x6,5 cm
11008.

Papp János István (1934-2004): Anya gyermekével. Mázas kerámia, falplasztika, jelzett, minimális mázlepattanás a jobb alsó sarokban, 22x18x6,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
EUR
,
41,18
USD
Ajánlatok száma:
0
Simon József: Samottos kerámia falikép, hibátlan, jelzett, 32x24 cm
11009.

Simon József: Samottos kerámia falikép, hibátlan, jelzett, 32x24 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
BB jelzéssel: Monumentális puttós, antik váza, majolika, kopott, sérült, m: 54,5 cm / CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!
11010.

BB jelzéssel: Monumentális puttós, antik váza, majolika, kopott, sérült, m: 54,5 cm / CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
EUR
,
117,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Capodimonte jellegű, monumentális fajansz kancsó, szép állapotban, m: 45 cm
11011.

Capodimonte jellegű, monumentális fajansz kancsó, szép állapotban, m: 45 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
EUR
,
88,24
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz