Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 221
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2813828
31682
435
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
~1930-1940. "Az Óbudai Tornaegylet Verseny Dija - 1872" kétoldalas bronz díjérem (30,5mm) T:2 2781849
31683
435
Numizmatika
~1930-1940. 4 darabos díjérem tétel, közte "M.A.SZ. (Magyar Atlétikai Szövetség) pestvidéki kerülete" , "M.A.SZ. egyesületi csapatverseny" több "L","LUDVIG" gyártói jelzéssel T:1-,2 patina 2781839
31684
435
Numizmatika
~1930-1940. 4 darabos díjérem tétel, közte "M.A.SZ. (Magyar Atlétikai Szövetség) pestvidéki kerülete" , ezüstözött bronz díjérem (2x) T:2,2- patina 2816482
31685
435
Numizmatika
~1930-1950. "Magyar Kajakkenu Szövetség" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:1- patina 2822644
31686
435
Numizmatika
1932. "Herceg Odeschalchi Károly jutalomdíj céllövészet 1932" egyoldalas bronz emlékplakett, mellékelt újságkivágással, eredeti "Arkanzas" díszdobozban (72x50mm) T:1- 2816767
31687
435
Numizmatika
1933-1983. 7 darabos sport emlékérem és díjérem tétel (35-80mm), közte 1947. "Magyar Athletikai Szövetség kerületi bajnoksága" kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:1-,2 patina 2752780
31688
435
Numizmatika
1934. "Spárta Atlétikai Klub / 25 éves fennállásának emlékére" kétoldalas Br emlékérem. Szign.:Gál (50mm) T:1- patina 2818183
31689
435
Numizmatika
~1934. "Kegyesrendi Gimnázium" egyoldalas vert bronz díjérem "Berán N. Bpest" gyártói jelzéssel (31mm) T:1- patina TP 331 2770275
31690
435
Numizmatika
1935. "K.p.v.j. lőverseny 935" egyoldalas bronz díjérem sérült márvány talapzaton (40mm, talapzat:107x92mm) T:2 2734778
31691
435
Numizmatika
1935. "Erzsébeti Torna Club 1909" kétoldalas bronz díjérem (48mm) T:1,1- patina
HP 1089a 2131411
31692
435
Numizmatika
1935. "Károly Béla 100. játékára K.T.K. (Kiskunfélegyházi TK)" egyoldalas Br, labdarúgó sportérem, eredeti díszdobozban (50x72mm) T:2- 2732087
31693
435
Numizmatika
1935-1941. 4db-os bronz tekéző díjérem-tétel, benne "Előre Tekéző Egyesület - Budapest 1934 - Magyar bajnok - 1938-39-40" kétoldalas bronz díjérem (40mm) T:2,2- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft