Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 221
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2795347
31658
435
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1936. "Műegyetem Athletikai és Football Club 1897" ezüstözött bronz díjérem szalaggal, "1936. I." gravírozással (40mm) T:2 2816335
31659
435
Numizmatika
1898. "Edison Kerékpár Egyesület" kétoldalas bronz díjérem mellszalaggal (50mm) T:1- kis patina 2616224
31660
435
30000
Numizmatika
~1900. "Magyar Országos Torna Szövetség" ezüstözött bronz jelvény (53x41mm) T:2 / Hungary ~1900. "Hungarian National Gymnastics Federation" silver plated bronze badge (53x41mm) C:XF 2774437
31661
435
Numizmatika
~1910. jelzetlen Ag sportplakett "Arkanzas BPest" gyártói jelzéssel és "FM" beütéssel (40x61mm) beleillesztett súlylökő éremmel, szign.: Neub G., "Arkanzas Bp" gyártói jelzéssel (79,51g/30mm) T:2 patina 2752279
31662
435
Numizmatika
~1910. "Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja" jelzett Ag díjérem "Oertel Berlin" gyártói jelzéssel (14,33g/0.800/34x26mm) + ~1940. "Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja" öntött, ezüstözött bronz díjérem (33x25mm) T:2,2- kis ph. 2751917
31663
435
Numizmatika
~1910. "MTE" kétoldalas bronz díjérem erősen sérült mellszalagon (40mm) + 1938. "Munkás Testedző Egyesület - MTE 1908-1938" kétoldalas bronz díjérem (38mm) T:2 2816601
31664
435
Numizmatika
~1910-1930. "1898 Kispest Szt. Lőrinczi Kerékpár Kör" kétoldalas jelzett Ag díjérem füllel (11,02g/0,800/30mm) T:1- patina 2816586
31665
435
Numizmatika
~1920-1930. "Kerékpár Egylet 1898" kétoldalas bronz díjérem mellszalaggal (30mm) T:1- kis patina 2816238
31666
435
Numizmatika
~1920-1930. "Tura verseny - Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas bronz díjérem mellszalaggal (40mm) T:1- kis patina 2818218
31667
435
Numizmatika
~1920-1930. "MAC - Magyar Athletikai Club 1875" kétoldalas, ezüstözött vert bronz érem (28mm) + "MAC egyoldalas vert Zn érem (38mm) T:1 patina HP 5972 2818155
31668
435
Numizmatika
~1920-1930. "MAC / Magyar Athletikai Club 1875" 2xklf kétoldalas vert bronz érem. Szign:Tarján Oszkár (28mm, 38mm) T:1- karc HP 5792 2816724
31669
435
Numizmatika
~1920-1940. 4 darab kerékpár díjérem, 3 darab mellszalaggal (30-40mm) T:1-,2 patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft