Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 221

1936. Műegyetem Athletikai és Football Club 1897 ezüstözött bronz díjérem szalaggal, 1936. I. gravírozással (40mm) T:2
31658.

1936. "Műegyetem Athletikai és Football Club 1897" ezüstözött bronz díjérem szalaggal, "1936. I." gravírozással (40mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1898. Edison Kerékpár Egyesület kétoldalas bronz díjérem mellszalaggal (50mm) T:1- kis patina
31659.

1898. "Edison Kerékpár Egyesület" kétoldalas bronz díjérem mellszalaggal (50mm) T:1- kis patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
~1900. Magyar Országos Torna Szövetség ezüstözött bronz jelvény (53x41mm) T:2 / Hungary ~1900. Hungarian National Gymnastics Federation silver plated bronze badge (53x41mm) C:XF
31660.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
~1910. jelzetlen Ag sportplakett Arkanzas BPest gyártói jelzéssel és FM beütéssel (40x61mm) beleillesztett súlylökő éremmel, szign.: Neub G., Arkanzas Bp gyártói jelzéssel (79,51g/30mm) T:2 patina
31661.

~1910. jelzetlen Ag sportplakett "Arkanzas BPest" gyártói jelzéssel és "FM" beütéssel (40x61mm) beleillesztett súlylökő éremmel, szign.: Neub G., "Arkanzas Bp" gyártói jelzéssel (79,51g/30mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
~1910. Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja jelzett Ag díjérem Oertel Berlin gyártói jelzéssel (14,33g/0.800/34x26mm) + ~1940. Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja öntött, ezüstözött bronz díjérem (33x25mm) T:2,2- kis ph.
31662.

~1910. "Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja" jelzett Ag díjérem "Oertel Berlin" gyártói jelzéssel (14,33g/0.800/34x26mm) + ~1940. "Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja" öntött, ezüstözött bronz díjérem (33x25mm) T:2,2- kis ph.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
~1910. MTE kétoldalas bronz díjérem erősen sérült mellszalagon (40mm) + 1938. Munkás Testedző Egyesület - MTE 1908-1938 kétoldalas bronz díjérem (38mm) T:2
31663.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
~1910-1930. 1898 Kispest Szt. Lőrinczi Kerékpár Kör kétoldalas jelzett Ag díjérem füllel (11,02g/0,800/30mm) T:1- patina
31664.

~1910-1930. "1898 Kispest Szt. Lőrinczi Kerékpár Kör" kétoldalas jelzett Ag díjérem füllel (11,02g/0,800/30mm) T:1- patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
~1920-1930. Kerékpár Egylet 1898 kétoldalas bronz díjérem mellszalaggal (30mm) T:1- kis patina
31665.

~1920-1930. "Kerékpár Egylet 1898" kétoldalas bronz díjérem mellszalaggal (30mm) T:1- kis patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
~1920-1930. Tura verseny - Magyar Kerékpáros Szövetség kétoldalas bronz díjérem mellszalaggal (40mm) T:1- kis patina
31666.

~1920-1930. "Tura verseny - Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas bronz díjérem mellszalaggal (40mm) T:1- kis patina

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
~1920-1930. MAC - Magyar Athletikai Club 1875 kétoldalas, ezüstözött vert bronz érem (28mm) + MAC egyoldalas vert Zn érem (38mm) T:1 patina HP 5972
31667.

~1920-1930. "MAC - Magyar Athletikai Club 1875" kétoldalas, ezüstözött vert bronz érem (28mm) + "MAC egyoldalas vert Zn érem (38mm) T:1 patina HP 5972

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
~1920-1930. MAC / Magyar Athletikai Club 1875 2xklf kétoldalas vert bronz érem. Szign:Tarján Oszkár (28mm, 38mm) T:1- karc HP 5792
31668.

~1920-1930. "MAC / Magyar Athletikai Club 1875" 2xklf kétoldalas vert bronz érem. Szign:Tarján Oszkár (28mm, 38mm) T:1- karc HP 5792

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
~1920-1940. 4 darab kerékpár díjérem, 3 darab mellszalaggal (30-40mm) T:1-,2 patina
31669.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft