Ezüst (Ag) nemesi, tiszti mandzsettagomb pár, koronás, tüzér címerrel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/435/kategoriak~Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek/Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek~500031/Ezust-Ag-nemesi-tiszti-mandzsettagomb-par-koronas-tuzer-cimerrel-a-pajzsban-19-szazad~II2821130
2821130
19223
435
Jewellery and precious metal items
Leírás: Ezüst (Ag) nemesi, tiszti mandzsettagomb pár, koronás, tüzér címerrel a pajzsban, 19. század. Jelzett, nettó: 8,1 g
: karap_norbert