https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 336

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Arany (Au/18K) Fonott karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 65,5g / 18ct gold vowen bracelet, hallmarked
19000.

Arany (Au/18K) Fonott karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 65,5g / 18ct gold vowen bracelet, hallmarked

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 500 000 Ft
4 054,05
EUR
,
4 411,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Arany (Au/14K) karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 85,8g / Gold 14 ct bracelet hallmarked
19001.

Arany (Au/14K) karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 85,8g / Gold 14 ct bracelet hallmarked

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 700 000 Ft
4 594,59
EUR
,
5 000,00
USD
Ajánlatok száma:
0
14K arany (Au) gyűrű ametiszttel (ca 5 ct) és brillekkel (brill össz: 1,9ct) Jelzett. 8,9 g m: 65
19002.

14K arany (Au) gyűrű ametiszttel (ca 5 ct) és brillekkel (brill össz: 1,9ct) Jelzett. 8,9 g m: 65

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 000 Ft
2 432,43
EUR
,
2 647,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Ezüst (Ag) antik függő, tűziaranyozással, zománcozással, drágakövekkel, barokk gyöngyökkel ékítve. Jelzés nélkül. Korának megfelelő állapotban. Bruttó: 36g. h: 54 cm / Antique silver pendant gold plated, with enamel and precious gemsm baroque pearls. Without mark.
19003.

Ezüst (Ag) antik függő, tűziaranyozással, zománcozással, drágakövekkel, barokk gyöngyökkel ékítve. Jelzés nélkül. Korának megfelelő állapotban. Bruttó: 36g. h: 54 cm / Antique silver pendant gold plated, with enamel and precious gemsm baroque pearls. Without mark.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
360 000 Ft
972,97
EUR
,
1 058,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Arany (Au/14k) női körbeköves kanárisárga gyémánt gyűrű, sárga arany, 22 db brillel ékítve (0,75ct/VS) m:53,5, bruttó: 3,1g, jelzett, gyémánt tanúsítvánnyal, design: Soós Ékszer.
19004.

Arany (Au/14k) női "körbeköves" kanárisárga gyémánt gyűrű, sárga arany, 22 db brillel ékítve (0,75ct/VS) m:53,5, bruttó: 3,1g, jelzett, gyémánt tanúsítvánnyal, design: Soós Ékszer.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
550 000 Ft
1 486,49
EUR
,
1 617,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Arany (Au/14k) női koktélgyűrű, fehér és sárga arany, ametrin kővel ékítve (7,89ct/ loupe clean), 20 db brillel ékítve (0,28ct/TW VS1) m:54,5, nettó:7,82g, bruttó: 9,4g, jelzett, certifikáttal, design: Soós Ékszer.
19005.

Arany (Au/14k) női koktélgyűrű, fehér és sárga arany, ametrin kővel ékítve (7,89ct/ loupe clean), 20 db brillel ékítve (0,28ct/TW VS1) m:54,5, nettó:7,82g, bruttó: 9,4g, jelzett, certifikáttal, design: Soós Ékszer.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
550 000 Ft
1 486,49
EUR
,
1 617,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Arany (Au/18k) Monogramos pecsétgyűrű, R.Z monogram, jelzett, nettó:14,5g, m: 70.
19006.

Arany (Au/18k) Monogramos pecsétgyűrű, R.Z monogram, jelzett, nettó:14,5g, m: 70.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
EUR
,
588,24
USD
Ajánlatok száma:
1
Arany (Au/14k) vegyes tétel, részben jelzett, bruttó: 38,58 g
19007.

Arany (Au/14k) vegyes tétel, részben jelzett, bruttó: 38,58 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 081,08
EUR
,
1 176,47
USD
Ajánlatok száma:
1
Ezüst(Ag) angol áttört kínálótál, jelzett, 30,5×18×7 cm, nettó: 251 g
19008.

Ezüst(Ag) angol áttört kínálótál, jelzett, 30,5×18×7 cm, nettó: 251 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
EUR
,
294,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Arany(Au) 14K meandermintás nyaklánc, jelzés nélkül, h: 41 cm, nettó: 30,3 g
19009.

Arany(Au) 14K meandermintás nyaklánc, jelzés nélkül, h: 41 cm, nettó: 30,3 g

 
Törölve
Arany (Au/14k) nyaklánc, jelzett, h: 39 cm, nettó: 14,5g
19010.

Arany (Au/14k) nyaklánc, jelzett, h: 39 cm, nettó: 14,5g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
EUR
,
441,18
USD
Ajánlatok száma:
6
Ezüst (Ag) szivardoboz. Áttört, játszó puttókat ábrázoló figurális díszítéssel. Mesterjeggyel XIX.sz. vége, Vékony fa betéttel. Br: 490 g, 20x11x6 cm / Silver cigar box with puttos. Thin wood inlay. gr: 490 g 20x11x6 cm
19011.

Ezüst (Ag) szivardoboz. Áttört, játszó puttókat ábrázoló figurális díszítéssel. Mesterjeggyel XIX.sz. vége, Vékony fa betéttel. Br: 490 g, 20x11x6 cm / Silver cigar box with puttos. Thin wood inlay. gr: 490 g 20x11x6 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
432,43
EUR
,
470,59
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz