1947 Képes Figyelő c. újság III. évfolyamának egybekötött számai (1947... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/435/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~2000003/1947-Kepes-Figyelo-c-ujsag-III-evfolyamanak-egybekotott-szamai-1947-II-felev-Eges~II2770129
2770129
15415
435
Printed Materials
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: 1947 Képes Figyelő c. újság III. évfolyamának egybekötött számai (1947. II. félév). Egészvászon-kötésben, helyenként sérült lapszélekkel.
: tg