10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
Saumur, Ecole de Cavalerie, Course de Tétes (Francia katonai lovasiskola, "Fejverseny"). Színes litográfia, papír, XIX. sz. második fele. Jelzett a litográfián. Lapszéli szakadásokkal, kisebb foltokkal, lapméret: 70x53 cm