16094.
435. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
Korompay György: Veszprém. Városképek - Műemlékek. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Második, átdolgozott és bÅ‘vÃtett kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.