16102.
435. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Hetényi Imre: Egy magyar diák kalandjai Ázsiában. Sebők Imre rajzaival illusztrált. Bp.,én., Tolnai. Kiadói kartonált papírkötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.