16042.
435. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
[Etherton, Percy Thomas (1879-1963)] P. T. Etherton: A Mount Everest átrepülése. Ford.: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1935.], Franklin, 1 (címkép) t.+262+2 p.+ 21 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval és gerinccel.