16415.
435. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
Dadányi György: Csordás voltam Paraguayban. Bp.,é.n., Stádium. A szerző eredeti rajzaival. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.