16433.
435. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Páros György: A sakkművészet világa. Bp., 1961, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a borítón firkával, a gerincen kis sérüléssel.