Csendőr lexikon. A Csendőrségi Lapok "Csendőr-lexikon" rovatából a SZUT--tal kapcsolatos kérdések és feleletek gyűjteménye 1928-1942. Bp., 1943. Csendőrségi lapok. 622p. Kiadói, kissé kopott vászonkötésben, első előzéklap nélkül. Ritka!