17429.
435. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
3 000 Ft
Assollant, [Alfred]: Aventures merveilleuses mais authentiques du Capitaine Corcoran. I-II. köt. Paris, 1902, Librairie Hachette et Cie. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Francia nyelven. Kiadói dekoratív, aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, az egyik borító kissé foltos.