Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 284

Horgas Béla: Mihez közelebb. A szerző által DEDIKÁLT példány. [Bp.], 2007., Liget Műhely. A szerző rajzaival illusztrált. Kiadói papírkötés.
17566.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Hires gyermekek. Külföldi művekből fordította Tisza Etelka. Bp., é.n., Légrády. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, foltos, kissé kopott borítóval.
17567.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Horváth János: Kisfaludy Károly évtizede. Az 1820-as évek kisebb írói. Bp., 1936, Kókai Lajos. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal, a borító részben elvált a gerinctől.
17568.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kárpáthyné Nagy Rózsa: Élnünk kell. Bp., é.n. (cca 1940), Stádium, 277 p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, a fűzéstől elváló borítóval, kissé fakó gerinccel. A szerző által DEDIKÁLT példány!
17569.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szabó Ferenc: Világnézetek harca. Mai írók és gondolkodók. Louvain, 1963, Collegium Hungaricum. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kis kopásnyomokkal a borítón.
17570.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1945 Szép Szó Almanach. Bp., 1945., Officina. Benne Reményik Zsigmond, Nagy Lajos, Radnóti Miklós, Kassák Lajos, Füst Milán, Vas István, és mások. Valamint Bortnyik Sándor 1 rajza. Kiadói papírkötés.
17571.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9
Berkessy Ferenc: A nagy üzlet. A szerző által dedikált! Colombó, 1987, KISKO. Kiadói papírkötés, kopott gerinccel, kissé foltos borítóval.
17572.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1972 Dán Róbert 2 műve: Péchy Simon Psalteriumának variánsa.; A szombatos kódexirodalomhoz. A szerző, Dán Róbert (1936-1986) művelődéstörténész által Zöldhelyi Zsuzsa (1928-2015) irodalomtörténész részére DEDIKÁLT példányok. Bp., 1972., Akadémiai Nyomda. Különlenyomatok. Kiadói papírkötés
17573.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
2 db könyv - Sík Sándor(összeáll.): Kölcsey Ferenc. Az ember, a gondolkodó, az író. + Alszeghy Zsolt(összeáll.): Vörösmarty Mihály élete, tanítása, jelentősége. Bp., 1924. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
17574.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Széplaki Ede (szerk.): Magyar felköszöntők könyve. Bp., Eisler. Kiadói papírkötés, gerince sérült, kopottas állapotban.
17575.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
ifj. Gonda Béla: Jó modor, jó társaság. Az úri elegáns élet művészete. Bp., 1919, Szerző. Kiadói papírkötés, néhol ceruzás aláírásokkal, gerinc sérült, kopottas állapotban.
17576.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Benoit, Pierre: Nyugat asszonya. Ford.: Rejtő Jenő. Bp., 1936, Nova, 208 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, fakó, sérült gerinccel.
17577.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft