https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 284

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Kassai Vidor emlékezései. A művész születésének századik évfordulójára. Sajtó alá rendezte Kozocsa Sándor. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötésben.
18504.

Kassai Vidor emlékezései. A művész születésének századik évfordulójára. Sajtó alá rendezte Kozocsa Sándor. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Hell Lajos: Az okszerű termelés és értékesítés. V. Ásványi és nagyipari termékek. Bp., 1932., Közélelmezés. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, foltos.
18505.

Hell Lajos: Az okszerű termelés és értékesítés. V. Ásványi és nagyipari termékek. Bp., 1932., "Közélelmezés." Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Kolligátum 3 Nyugat által kiadott műből:  Babits Mihály: Két kritika. Első kiadás. (1911); Ignotus: Színházi dolgok. Első kiadás. (1910); Bródy Sándor: Lárvák. Első kiadás. (1911.) Bp.,1910-1911,Nyugat.  66+6; 127+1;62+1 p. Korabeli kartonált papírkötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, két lapon szamárfüllel.
18506.

Kolligátum 3 Nyugat által kiadott műből: Babits Mihály: Két kritika. Első kiadás. (1911); Ignotus: Színházi dolgok. Első kiadás. (1910); Bródy Sándor: Lárvák. Első kiadás. (1911.) Bp.,1910-1911,Nyugat. 66+6; 127+1;62+1 p. Korabeli kartonált papírkötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, két lapon szamárfüllel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Bernula Mihály: Elátkozott idők - Prekliate casy. Nagyfödémes, én., VTV Studió. Magyar és szlovák nyelven. Kiadói papírkötés.
18507.

Bernula Mihály: Elátkozott idők - Prekliate casy. Nagyfödémes, én., VTV Studió. Magyar és szlovák nyelven. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Németh László: A mítosz emlőin. Írások a világirodalomról I. Tanulmányok, esszék, kritikák. Szerk., a jegyzeteket és az utószót írta: Ekler Andrea. Bp., 2005., Magyar Napló. Kiadói kartonált papírkötés
18508.

Németh László: A mítosz emlőin. Írások a világirodalomról I. Tanulmányok, esszék, kritikák. Szerk., a jegyzeteket és az utószót írta: Ekler Andrea. Bp., 2005., Magyar Napló. Kiadói kartonált papírkötés

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes Magyar Könyvtár könyvtétel, 6 db. Szerk.: Radó Antal. Bp, é.n., Lampel R. Papírkötésben, szakadozott, levált borítókkal, megviselt állapotban. Ambrus Zoltán: Kevélyek és lealázottak. Hét elbeszélés. + Kóbor Tamás: Elbeszélések. + Szőllősi Zsigmond: Hihetetlen történetek. + Porzó (Ágai Adolf): A Violka Vera s egyéb elbeszélések. + Szini Gyula: Trilibi és egyéb történetek. + Mikszáth Kálmán: Két elbeszélés. Homályos ügy. A táborszernagy halála.
18509.

Vegyes Magyar Könyvtár könyvtétel, 6 db. Szerk.: Radó Antal. Bp, é.n., Lampel R. Papírkötésben, szakadozott, levált borítókkal, megviselt állapotban. Ambrus Zoltán: Kevélyek és lealázottak. Hét elbeszélés. + Kóbor Tamás: Elbeszélések. + Szőllősi Zsigmond: Hihetetlen történetek. + Porzó (Ágai Adolf): A Violka Vera s egyéb elbeszélések. + Szini Gyula: Trilibi és egyéb történetek. + Mikszáth Kálmán: Két elbeszélés. Homályos ügy. A táborszernagy halála.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
2
Alexa Károly: A magyar polgár- és a magyar író. Álom, tények, rögeszmék. Bp., 2003., Kortárs. Kiadói kartonált papírkötés.
18510.

Alexa Károly: A magyar polgár- és a magyar író. Álom, tények, rögeszmék. Bp., 2003., Kortárs. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
The collected works of Buck Rogers in the 25th century. Introduction by Ray Bradbury. Editor Robert C. Dille. hn..1970., Chelsea House Publishers. Amerikai kiadás. Second Printong. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.   Buck Rogers, képregény és science-fiction figura.
18511.

The collected works of Buck Rogers in the 25th century. Introduction by Ray Bradbury. Editor Robert C. Dille. hn..1970., Chelsea House Publishers. Amerikai kiadás. Second Printong. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Buck Rogers, képregény és science-fiction figura.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
6

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz