Hadihajó

Tételek száma: 43

1912 Ruhe an Bord / Austro-Hungarian Navy, K.u.K. Kriegsmarine, resting mariners on board, litho naval flag on the backside. Verlag F. W. Schrinner, Pola (felületi sérülés / surface damage)
24449.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1907 Császári és Királyi Haditengerészet Dunaflottilla monitorja a Királyi várnál Budapesten / K.u.K. Kriegsmarine Donauflottille / Austro-Hungarian Navy Danube Fleet River Guard ship near the Royal Castle in Budapest. S.L.B. No. 35. + NAGY-KANIZSA - BROD 25. SZ. vasúti mozgóposta bélyegző (fl)
24450.
Anyagjel T2/3

1907 Császári és Királyi Haditengerészet Dunaflottilla monitorja a Királyi várnál Budapesten / K.u.K. Kriegsmarine Donauflottille / Austro-Hungarian Navy Danube Fleet River Guard ship near the Royal Castle in Budapest. S.L.B. No. 35. + "NAGY-KANIZSA - BROD 25. SZ." vasúti mozgóposta bélyegző (fl)

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1915 Vernichtung des engl. Kreuzers Liverpool durch das oesterr.-ung. Unterseeboot 4 bei San Giovanni di Medua am 9. Juni 1915. K.u.K. Kriegsmarine / WWI Austro-Hungarian Navy art postcard. Illustrierten Zeitung + K.U.K. KRIEGSMARINE SMS ERZHERZOG FRANZ FERDINAND (EB)
24451.
Anyagjel T3

1915 Vernichtung des engl. Kreuzers "Liverpool" durch das oesterr.-ung. Unterseeboot 4 bei San Giovanni di Medua am 9. Juni 1915. K.u.K. Kriegsmarine / WWI Austro-Hungarian Navy art postcard. Illustrierten Zeitung + "K.U.K. KRIEGSMARINE SMS ERZHERZOG FRANZ FERDINAND" (EB)

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kapitän-Leutnant Weddigen / Otto Weddigen, German Navy (Kaiserliche Marine) U-boat commander. Art Nouveau, flags + Kais. Deutsche Marineschiffspost No. 70. 22/9. 14.
24452.
Anyagjel T2

Kapitän-Leutnant Weddigen / Otto Weddigen, German Navy (Kaiserliche Marine) U-boat commander. Art Nouveau, flags + "Kais. Deutsche Marineschiffspost No. 70. 22/9. 14."

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A Magyar Királyi Folyamőrség SZEGED és KECSKEMÉT őrnaszádja / Hungarian Royal River Guard ships. EMKE fotószalon (Budapest) photo
24453.
Anyagjel T2

A Magyar Királyi Folyamőrség "SZEGED" és "KECSKEMÉT" őrnaszádja / Hungarian Royal River Guard ships. EMKE fotószalon (Budapest) photo

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Pola, Pula; K.u.K. Kriegsmarine Kriegshafen / Porto di Guerra / Osztrák-magyar haditengerészeti kikötő / Austro-Hungarian Navy port and naval base, shipyard. M. Clapos, Phot Atelier Flora
24454.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1914 Szebeniko, Sibenik, Sebenico; SMS Mária Terézia az Osztrák-Magyar Haditengerészet páncélos cirkáló / K.u.k. Kriegsmarine / Austro-Hungarian Navy armored cruiser. photo (fl)
24455.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft