Kohán György (1910-1966): Baba portré, 1950. Ceruza, papír, jelzett. D... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/435/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Kohan-Gyorgy-1910-1966-Baba-portre-1950-Ceruza-papir-jelzett-Dekorativ-uvegezett-fa-k~II2819193
2819193
10246
435
24000
Kikiáltási ár:
24 000 Ft 64,86 EUR , 70,59 USD
Leírás: Kohán György (1910-1966): Baba portré, 1950. Ceruza, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fa keretben, a lap kissé foltos, 31x22 cm
: pk