Festmények és grafikák

Tételek száma: 523

Nagy Gábor György (1966-): Aktuális 1, 1990-91. Olaj, karton, farostra kasírozva, jelzett és datált a hátoldalán. Keretben. 60x80 cm
10000.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
Nagy Gábor György (1966-): Aktuális 2, 1990-91. Olaj, karton, farostra kasírozva, jelzett és datált a hátoldalán. Keretben. 60x80 cm
10001.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
Koppány Attila (1947-): Tiszta lappal. Akril, vászon. Jelezve a hátoldalon. Fakeretben. 60x60 cm
10002.

Kikiáltási ár:
190 000 Ft
513,51
558,82
10003.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
702,70
764,71
10004.

Kikiáltási ár:
340 000 Ft
918,92
1 000,00
10005.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
256,76
279,41
10006.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
10007.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
10008.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
10009.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
10010.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
10011.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft