Bukor Tibor (1967-): Hódmezővásárhelyi porta. Olaj, farost. Jelzett. D... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/435/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Bukor-Tibor-1967-Hodmezovasarhelyi-porta-Olaj-farost-Jelzett-Dekorativ-fakeretben-40x5~II2691711
2691711
10072
435
Kikiáltási ár:
20 000 Ft 54,05 EUR , 58,82 USD
Leírás: Bukor Tibor (1967-): Hódmezővásárhelyi porta. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 40x50 cm
: nagy_andras