10104.
435. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
1876 Döltl Teréz (?-?) vázlatfüzet, tus, akverell, és ceruza, papÃr, jelzés nélkül, haránt-alakú névvel, dátummal feliratozott félvászon vázlatfüzetben, lapokra ragasztva, kopott borÃtóval, részben foltos lapokkal, egy lap kijár és a lapszélei sérültek, kissé sérült kötéssel, 34 sztl. lev., vázlatfüzet, 28x44 cm, lapméret: kb. 23x30 cm