Olvashatatlan jelzéssel: Kanyargó utca. Olaj, farost. Dekoratív fakere... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/435/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Kanyargo-utca-Olaj-farost-Dekorativ-fakeretben-30x20-cm~II2769686
2769686
10692
435
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel: Kanyargó utca. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 30x20 cm
: pk