10594.
435. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
5 000 Ft
Kántor jelzéssel: Tabáni részlet, 1923. Akvarell, papír. Korabeli, dekoratív, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 12x15 cm (keret: 24,5x27,5 cm)