Zsolnay Vadászati Világkiállítás 1971 porcelán hamutál. Kézzel festett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/434/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-Vadaszati-Vilagkiallitas-1971-porcelan-hamutal-Kezzel-festett-jelzett-kopassal-d~II2809915
2809915
10955
434
Leírás: Zsolnay Vadászati Világkiállítás 1971 porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopással d: 11 cm
: nagy_andras