1984. "Magyarország - Franciaország Bélyegkiállítás - Budapest 1984" e... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/434/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/1984-Magyarorszag-Franciaorszag-Belyegkiallitas-Budapest-1984-eozin-mazas-Zsolnay-porc~II2808806
2808806
10879
434
4800
Kikiáltási ár:
4 800 Ft 12,97 EUR , 14,12 USD
Leírás: 1984. "Magyarország - Franciaország Bélyegkiállítás - Budapest 1984" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, apró kopásnyomokkal, jelzett, d: 11 cm
: nagy_andras