10 darab német szükségpénz kissé kopott üvegezett fakeretben (305x240m... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/434/kategoriak~Numizmatika/Numizmatikaval-kapcsolatos-egyeb-tetelek~1500003/10-darab-nemet-szuksegpenz-kisse-kopott-uvegezett-fakeretben-305x240mm~II2804219
2804219
30230
434
Numismatics documents and letters
Numizmatika
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: 10 darab német szükségpénz kissé kopott üvegezett fakeretben (305x240mm)
: ttg