Nyomtatványok

Tételek száma: 260

1846 Pozsony, Städtische Preßburger Zeitung Nr. 68. és 69.
15009.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
15010.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
15011.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1885-1886 A Győri Híradó vegyes számai könyvbe kötve, szakadásokkal
15012.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1886 Magyar háziasszony. V. 28-29, 31-52 sz. + Munka után. A Magyar Háziasszony szépirodalmi melléklete. 28-52. sz. Kopott, sérült félvászon-kötésben, sérült, hiányos gerinccel, szétvált kötéssel, a 30 sz. hiányos, szakadt, sérült lapokkal, egy-két lapon javítással, rossz állapotban.
15013.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1889-1994 12 db halotti értesítő
15014.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Nagyszeben, Hermannstadt, Sibiu; Und Umgebung. G. A. Seraphin, Lichtdruck Jos. Drotleff / nem képeslapos leporello 9 képpel / leporellocard with 9 pictures (non PC)
15015.
Anyagjel

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
1891-1892 A Győri Hírlap vegyes számai könyvbe kötve, szakadásokkal
15016.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Krausz Ármin: A franczia négyes. (franczia és magyar vezényszavakkal) és a Körmagyar rendezése. Szeged, 1892. Endrényi Lajos. Tűzve, kiadói papírborítóval 16p. 8,5 cm
15017.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1892 Emlékbeszéd Klug Nándor M. Tud. Akadémia l. tagtól Jendrassik Jenő rendes tagtól, sérült egészvászon kötésben
15018.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1895 Tábori Emil, az aradi színház tagjának névjegykártyája
15019.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1895 Bp., Az Árpádok Királyi Vére Magyarország Családaiban - Athenaeum ismertető
15020.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft