Tonka retró amerikai játékautó, fém és műanyag, jelzett, kopásokkal, h... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/434/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Jatekok~500014/Tonka-retro-amerikai-jatekauto-fem-es-muanyag-jelzett-kopasokkal-h-18-cm~II2775536
2775536
12217
434
6500
Toys, board-games
Kikiáltási ár:
6 500 Ft 17,57 EUR , 19,12 USD
Leírás: Tonka retró amerikai játékautó, fém és műanyag, jelzett, kopásokkal, h: 18 cm
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: