Bolhapiac

Tételek száma: 419

Vegyes bolha tétel, vegyes állapotban, garancia nincs. (borsdaráló, kehely, réz tintatartó, bútorveret, réz lakat, réz névtábla vésetlenül, vasmacskás dugóhúzó, fapipa, csillár tartozék, réz tálca.)
11816.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kitámasztós fém névjegytartó, 13x12 cm
11817.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Omega feliratú, ismeretlen eszköz, permetező alkatrész: kopott, korrózió, sérült, h: 16 cm
11818.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Fém lelakatolható doboz, kopott, 44x17x9 cm
11819.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
2 db sérült szamovár, m: 13-32 cm
11820.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
2 db italos palack tartalommal, kopott, hiányos, m: 12-15 cm
11821.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Magyar Állami Pincegazdaság Budafok fadoboz, benne italos palackok. Kopott, 21x33 cm
11822.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Tramontina brazil vadászkés, dobozban, kopásokkal, h: 24 cm
11823.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,97
Asztali lámpa, üvegbúrája kopásokkal, minimális feszültséggel, működik, kopásokkal, m: 35 cm
11824.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Asztali lámpa, ernyővel, működik, kopásokkal, m: 62 cm
11825.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Asztali lámpa, ernyővel, működik, kopásokkal, m: 60 cm
11826.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
2 db üveg hal, 1 db jade sárkány, sérülésekkel, m: 5,5-10 cm
11827.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft