Bolhapiac Tételek száma: 419
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2810769
11936
434
Flea Market
6 db épületszintjelző tábla, zománcozott fém, sérülésekkel, 10×24 cm 2810779
11937
434
Flea Market
3 részes art deco kávéskészlet, ezüstözött réz, kávékiöntő, cukortartó, tejkiöntő, jelzett, szép állapotban 2810783
11938
434
Flea Market
2 db monogramos ezüstözött alpakka pohár, 1 db kávékiöntő, 1 db tejkiöntő 2767305
11939
434
Flea Market
Intarziás cigaretta adagoló, kis hibával, m: 10 cm 2744072
11940
434
8500
Flea Market
Régi Perion akkumulátoros kézilámpa, vasúti vagy bányász lámpa, XX. sz. közepe körül, fém, a zománcozás részben lekopott, rozsdafoltos, 38x15x9,5 cm 2705020
11941
434
Flea Market
3 db régi tárgy, körző, simító, stb. 2773661
11942
434
Flea Market
Fácános zománcozott tálka, d: 19 cm 2765828
11943
434
Flea Market
Bronz gyertyatartó, kopásokkal, m: 18 cm 2775865
11944
434
Flea Market
Retró lemezárugyári kutyaház persely, kulcs nélkül, 13x7x8,5 cm 2773955
11945
434
Flea Market
CB adóvevő BETA FM 19+Realistic alkatrésznek+3 kristály. 2773949
11946
434
Flea Market
CB adóvevő kézi DNL HF 5. Két csatornás, eredeti kopott tartójában, 12v-os elemmel működik. 2773953
11947
434
Flea Market
CB adóvevő kézi Panasonic, egy csatornás, működik, 27,005 MH2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft