16082.
434. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Philipp Berges: A föld csodái. Ázsia, Oceánia, Amerika. Ford.: Házsongárdy Gábor. Világjárók. Utazások és Kalandok. Bp., én., Franklin. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.