2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Macaulay B. T.: Hampden János, Pitt, Chatham gróf. Ford.: Szász Károly. Pest, 1866., Ráth Mór. Átkötött aranyozott félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, ceruzás bejelölésekkel, aláhúzásokkal.