Franz Brandl: Kaiser, Politiker und Menschen. Erinnerungen eines Wiener Polizeipräsidenten. Leipzig und Wien, 1936, Johannes Günther. Első kiadás! Német nyelven. 446 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban. /In full line binding, very good condition. German language.