2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Lator-énekek, Magyar költészet a XVI-XVIII. századból. Bp., 1981, Pátria. Minikönyv, Számozott példány, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.