16845.
434. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Magyarország hadtörténete I-II. kötet. Szerk.: Liptai Ervin, Borus József, Tóth Sándor. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1984-1985, Zrínyi. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőbortóval, jó állapotban.